سامانه باشگاه مشتریـان آویـد

فرصتی برای ارتباط مفید و هـوشمند با مشتریان‌

سامانه باشگاه مشتریان چگونه کار می کند؟

سامانه باشگاه مشتریان با توجه به نیاز مدیران به برقراری ارتباط موثر با مشتریان و حفظ وفاداری آن ها طراحی شده است. این طراحی طبق استانداردهای UI/UX انجام گرفته و با توجه به فضای رقابتی موجود در این حوزه، قابلیت انعطاف پذیری و ارائه خدمات بیشتر به مشتریان را نیز دارد. از اهداف باشگاه مشتریان آوید، استفاده آسان از این سامانه و سهولت در مدیریت کاربران است. از خصوصیات منحصر به فرد این سامانه امکان شخصی سازی طبق سفارش مشتری است؛ به طور مثال شروع فعالیت سامانه باشگاه مشتریان آوید مربوط به بازار سرمایه بوده است و طراحی ماژول ها و خدمات موجود در آن، طبق نیازهای این حوزه انجام شده است که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد.

پنل پیشرفته مدیریت
بازاریابی شبکه‌ای
مسابقات و قرعه‌کشی
آموزش و کتابخانه
فروشگاه
ناحیه کاربری

پنل مدیریت

ابزاری هوشمند برای مدیریت کاربران ادمین که برای سهولت کار مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها طراحی شده است.

 • افزودن ادمین با امکان اعمال محدودیت در دسترسی

 • مدیریت پیشرفته ماژول‌‌ها با انعطاف پذیری بالا

 • مدیریت کاربران اعتباری و بازاریابی و همچنین اعتبارات

 • امکان دسته بندی هوشمند مشتریان از لحاظ ریسک

 • مدیریت امتیازها

 • مشاهده درخواست مشتریان و گزارش‌‌های تحلیلی

 • مدیریت تحلیلگران و امکان افزودن تحلیلگران

بازاریابی خودکار

امروزه بهترین روش برای جذب مشتری، وفادارسازی مشتریان است که با صرف زمان بیشتر در باشگاه مشتریان، به صورت خودکار مشتریان جدید را به سمت سازمان‌ها هدایت می‌کنند. برای تحقق این هدف، تیم آوید امکاناتی را در نظر گرفته است تا مشتری زمان بیشتری را در سامانه صرف کند.

 • طراحی تخصصی ماژول‌‌ها با استفاده از اصول Ui و Ux

 • برگزاری مسابقات و قرعه‌کشی‌های جذاب و متنوع

 • بازاریابی شبکه‌ای

 • ارائه آموزش‌ها و بارگذاری کتاب‌ها و مقالات برای استفاده مشتریان

 • ارائه محصولات مربوط به حوزه کاری در فروشگاه

برنامه‌های در حال توسعه

پیشرفت و بهسازی سامانه باشگاه مشتریان آوید همواره فعال بوده و امکانات جدید با توجه به تحلیل نیازهای روز، به سامانه اضافه میشوند.

 • ایجاد شبکه کاربران به منظور جذب مشتریان جدید توسط کاربران فعال در سامانه

 • امکان استفاده از ابزار آموزشی به صورت آفلاین و آنلاین

 • ارتقاء کیفیت دسترسی به سامانه از طریق نرم افزار های Android و iOS

تعداد از ویژگی های این سامانه :

1
امتیاز بندی

با توجه به این که افزایش فعالیت مشتری در باشگاه، در درازمدت، سبب کسب درامد بیشتر برای مدیران وکاربران می‌شود، سامانه باشگاه مشتریان آوید با قرار دادن امکان امتیازدهی هوشمند از طریق فعالیتهای مشتری و تبدیل امتیازها به وجه نقد، جذابیتی را برای مشتریان رقم زده است که فعالیت آن‌ ها باعث بالا رفتن آمار بازدید و سئوی سامانه شده که این امر، خود منجر به بازاریابی خودکار توسط مشتریان خواهد شد.


آموزش ها و کتابخانه

ارائه دوره های آموزشی آنلاین و آفلاین درقالب ویدیو،پادکست، کتاب، مقاله و ... با امکان دانلود فایل، امتیازدهی، ثبت و تبادل نظر، بخش قابل توجهی از نیازهای آموزشی را برطرف کرده که منجر به صرفه جویی در زمان و هزینه سازمان ها و بالارفتن سطح اگاهی مشتریان میشود.

2

3
مسابقات و قرعه کشی ها

دراین سامانه مسابقات در سه سطح شناور،ثابت و رایگان با امکان طراحی سوالات چند گزینه ای با تعریف ضریب امتیاز برای هر گزینه برگزار میشود. همچنین امکان برگزاری قرعه کشی های متنوع با توجه به مدل سفارشی مشتریان نیز وجود دارد.


فروشگاه

در این بخش امکان فروش انواع کالا و خدمات از جمله کوپن های تخفیف، گزارشات تحلیلی، بسته های اعتباری با نرخ بهره متغیر و ... با توجه به استراتژی های سازمان مورد نظر وجود دارد.

4

5
ناحیه کاربری بـزودی

به منظور رتبه بندی کاربران در سطوح مختلف، برای هر کاربر پروفایلی اختصاصی در نظر گرفته شده است که همانند رزومه عمل کرده و حاوی اطلاعاتی از قبیل زیر مجموعه های کاربر در قالب شبکه کاربران، مطالب و تحلیل های ارسالی، دنبال کنندگان و اطلاعات مربوط به فعالیت مشتریان است که مبنایی برای ارائه تسهیلات و امتیازات به آنها قرار داده می شود.

برای آشنایی بیشتر با ویژگی‌های سامانه و نحوه عملکرد آن‌ها میتوانید از فایل راهنما استفاده نمایید.
Image placeholder
Image placeholder